Baran

Baran ma rogi, lecz nie jest srogi!

Baran to prawdziwy śmiałek, nie tylko nie da sobie w kaszę dmuchać, lecz również, kiedy trzeba potrafi pokazać rogi. Jednocześnie ma prawdziwie gołębie serce i zawsze, gdy tylko nadarzy się okazja pomaga swoim kolegom i koleżankom.
A co ciekawe, gdy tylko napije się mleka, staje się łagodny jak baranek!

Byk

Byk chociaż fika - nie patrzy z byka!

Byk ma w sobie całe mnóstwo energii. Jest pierwszy do wymyślania psikusów, ale też znajdowania rozwiązań w trudnych sytuacjach. To klasowy lider! I chociaż czasem rusza z kopyta, a niektóre rzeczy działają na niego jak czerwona płachta to potrafi się pohamować i spojrzeć na zdarzenia nie tylko ze swojej perspektywy.
A co do mleka, to ma do niego bycze podejście!

Bliźnięta

Tam gdzie bliźniaki jest dużo draki!

Bliźniak jak sama nazwa wskazuje ma poczucie humoru... aż za dwóch. Wszystko, co nie wiąże się z ruchem i zabawą, jest dla niego wyjątkową stratą czasu! Nawet się nie obejrzysz, kiedy bliźniak wciągnie Cię w niezłą drakę. Za to, możesz być pewny, że z nim nuda Ci nie grozi!
A co robi Bliźniak, żeby zdobyć odpowiednio dużo energii? Pije mleko, oczywiście podwójne!

Rak

Niezła draka - rak spiekł raka!

Rak, chociaż niezwykle utalentowany, bywa niekiedy trochę nieśmiały. Dlatego też opanował doskonale konkurencję zwaną - cofanie się rakiem.
Kiedy tylko coś go zawstydzi... myk i raka już nie ma. Za to może się poszczycić niezwykłą ilością zalet, a jako umysł ścisły - zna odpowiedzi na wszystkie matematyczne łamigłówki.
No i dobrze wie, że mleko = zdrowie!

Lew

Lew ma wielce dzielne serce!

Lew, jak to lew lubi królować nad innymi i dzikim rykiem obwieszczać swoje niezadowolenie.
Trzeba mu to jednak wybaczyć, ponieważ, gdy akurat nie potrząsa ze złości swą grzywą, jest niezwykle przyjacielski i uczynny. Potrafi wstawić się w obronie słabszych i młodszych kolegów, a nawet pokazać pazurki.
Skąd lew bierze tyle siły? Mleko... i wszystko jasne!

Panna

Panna to wie grunt to zdrowie!

Panna to urodzony sportowiec. Dobrze wie, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch. Dlatego też, zamiast siedzieć przy książkach, woli szaleć na podwórku. Zawsze w ruchu, zawsze w biegu, panna często zapomina o swoich obowiązkach. Na szczęście jako osoba niezwykle utalentowana, potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji!
No i trzeba przyznać - nigdy nie zapomina o mleku!

Waga

Wagi robota na wagę złota!

Waga jako osoba niezwykle rozważna, zawsze bierze pod uwagę różne rozwiązania. Długo zastanawia się nad tym najlepszym, przez co często traci przelatujące koło nosa okazje. Na szczęście zazwyczaj podejmuje trafne decyzje. Wybiera fajne koleżanki i kolegów. Wie, gdzie wesoło spędzić czas, no i oczywiście zawsze wybiera dużą porcję pysznego mleka!

Skorpion

Skorpiona rada zawsze się nada!

Skorpion to wybitnie ostry zawodnik. Nie tylko robi swoim kumplom różne psikusy, lecz też potrafi ukłuć drobną złośliwością. Ale tak naprawdę jest wyjątkowo fajny i zawsze można na niego liczyć. Trzeba tylko uważać, by go zbytnio nie zdenerwować, bo wtedy można spodziewać się całkiem jadowitej odpowiedzi, no chyba, że chodzi o mleko!

Strzelec

Strzelec niechcący jest celujący!

Strzelec ma bardzo celne oko. Zawsze wie co, gdzie i jak. Nic nie jest w stanie mu umknąć.
Dlatego jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, spytanie Strzelca, to prawdziwy strzał w dziesiątkę!
Wie co będzie na sprawdzianie z matematyki, co trzeba przygotować na biologię za dwa tygodnie i jaki jest najlepszy film, który grają w kinie.
No i oczywiście wie wszystko o mleku... no może prawie wszystko.

Koziorożec

Koziorożec uparty, ale tylko na żarty!

Koziorożec z natury jest rogatą duszą. Jak już coś postanowi, to musi tego dopiąć.
Choćby nie wiadomo co stanęło na jego drodze, on i tak będzie parł naprzód.
Czasami zapomina jednak, że nie jest sam na świecie i że nieraz warto schować rogi, żeby nie dać kuksańca kolegom i koleżankom.
Ale mimo to jest wspaniałym kumplem i pierwszorzędnym amatorem mleka!

Wodnik

Wodnik to niezły zawodnik!

Wodnik lubi mieć na wszystko wpływ. Decydować, gdzie całą rodziną pojadą na wakacje, na jaki film najlepiej wybrać się do kina, w jakie zabawy bawić się na podwórku.
Dlatego też najlepiej sprawdza się w roli przewodniczącego klasy. Nie tylko zorganizuje fajną wycieczkę szkolną, klasową dyskotekę, czy wyjście do parku, ale też skutecznie zachęci do klasowego picia mleka!

Ryby

Ryba po prostu mówi prosto z mostu!

Ryba ma niezwykłe talenty aktorskie. Na scenie czuje się wręcz jak ryba w wodzie. Z chęcią bierze udział we wszelkich szkolnych wystąpieniach, może recytować, grać, a nawet statystować!
Co prawda na lekcjach też potrafi dać niezły pokaz swoich aktorskich talentów. Nawet jeśli niewiele umie, nikt się nie zorientuje.
Ale jej ulubiona rola, to oczywiście picie mleka.

Test content